Az elmúlt évben havonta találkoztunk szakemberekkel és érintettekkel, hogy közösen gondolkodjunk a hazai akadálymentesség helyzetéről. Most egy nyitott workshopra hívunk mindenkit, akit foglalkoztat a hozzáférés, az önállóság és az emberi autonómia jövője. Közösen beszélgetünk az megnyíló új lehetőségekről, a legnagyobb hiányokról és arról, hogy egyénként vagy közösségként hogyan tudunk valódi változást támogatni egy új helyzetben. Fókuszterületek: akadálymentesség, neuroinklúzió, érintetti bevonás, AI, digitális és fizikai hozzáférés, EAA utáni lehetőségek. A workshopot a GAAD (Global Accessibility Awareness Day) keretében rendezzük meg május 21-én. Várunk minden érintettet, érintettek szervezeteinek képviselőit, szakembert és érdeklődőt, aki szeretne részt venni egy hozzáférhetőbb jövő alakításában.